2017‘nin Son Ehliyet Sınavını Kaçırmayın!
30 Ekim 2017
Mesada Kayıtlar ve Avantajlar Devam Ediyor…
21 Ocak 2018

Online Ehliyet Sınavı

Bursa’da Mesa Sürücü Kursundan Bir Yenilik Daha…

Teknolojinin olanaklarından son noktasına kadar kursiyerlerini faydalandırmayı amaçlayan mesa sürücü kursumuz Bursa’da bir yenilik daha yapmıştır.

Bilindiği gibi ehliyet almak isteyen bireyler bir sürücü kursuna başvurarak önce teorik sınavdan ardından direksiyon sınavından geçmek durumundadırlar. 50 soruluk teorik ehliyet sınavını geçmek için kursiyerlerin bir hayli çalışması gerekmektedir. Mesa sürücü kursu olarak kursumuzda anlattığımız dersin haricinde veridiğimiz kitap ve dökümanlara ek olarak birde kursiyerlerimizin kendi evlerinde kendilerini kolayca teste tabi tutabilmeleri için sitemizde Online Ehliyet Sınavı Sistemi oluşturulmuştur.

Online hizmetlerimiz bölümünden ulaşılan sistemde Mesa Sürücü Kursu kursiyerleri kendilerine kursumuz tarafından verilen kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapabilmektedirler. Teorik sınavda sorulan birçok soru sistemde kursiyerlere sorulmakta verdikleri cevaplara göre test sonuçlandırılmaktadır. 50 soruluk tam bir ehliyet sınavı gibi hazırlanan testte kursiyerlerimiz kendilerini ehliyet sınavındaymış gibi değerlendirebilmektedirler. Kursiyerler ilk yardım bilgisi, trafik ve çevre bilgisi, araç tekniği ve adap konularında ayrı ayrı başarı oranlarını görebilmektedirler. Yanlış işaretledikleri soruları tekrar inceleyebilmektedirler.

Sürücü adaylarının dijital ortamdada teorik sınava hazırlanmalarına yardımcı olan bu uygulama sayesinde mesa sürücü kursu kursiyerlerimizin teorik sınavlardan yüksek başarı göstermesini beklemekteyiz.

Kursiyerlerimizin trafiği gerçek manada öğrenip iyi birer sürücü olmaları için tüm desteği vermekteyiz. Sizde ehliyetinize sorunsuz hızlı bir şekilde ulaşmak için Mesa Sürücü Kursunu tercih ediniz.